Lymphosan J Comfort - Kollajen Hidrolizat

satinal

# 500217
Kolajen ,kıkırdak ve bağ dokularında yer alan yapısal bir proteindir.Üründe bu madde, vücut tarafından emiiebilen hidrolizat şeklinde kullanılmaktadır.İçeriğinde ayrıca kuşburnu ekstresi barındırır.

Trimegavitals.Kır İğdesi ve Beta-Karoten İçeren Takviye Edici Gıda

satinal

#500060

Ürün Beta-Karoten ve Kır İğdesi içerir. E vitamini ve vücutta A vitaminine dönüşen ve pro-vitamin A olarak adlandırılan beta-karoten içerir.

Lymphosan Pure Life

satinal

#500216

Paracleanse Triple Set /Trigelm

satinal

#500116

Üç fazlı bitkisel kompozisyon.

Healthy Rhythms

satinal

#500048
GÜNLÜK VİTAMİN VE MİNERAL KOMPLEKSİ

Healthy Rhythms vitamin ve mineral kompleksi birbirini tamamlayan iki farklı (sabah ve akşam) kapsülden oluşur. Bu sayede vitaminlere, minerallere ve diğer biyolojik aktif maddelere olan günlük ihtiyacın karşılanmasına yardımcı olur.

Renaissance Triple Set

satinal

#500032

Metabolizmaya destek sağlayan üçlü bir PREMİUM sistemi

Ürünün temelini, vahşi doğa şartlarında yetişen Sibirya bitkilerinden elde edilen vitamin, mineral ve zengin bitki ekstreleri içeren üç farklı formül oluşturmaktadır.

Formula 4 N.V.M.N

satinal

#500020

Taurin İçeren Takviye Edici Gıda.

Ayrıca bu ürün yüksek miktarda E ve C vitamini içerir. C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Yer Elması Tozu İçeren Takviye Edici Gıda

satinal

# 400237     75 g     

Şaşırtıcı bir bitki olan yer elmasını en önemli biyolojik aktif bileşenlerinden oluşan bir komplekstir. Yer elması, kökünde bulunan inülin maddesinin ortaya çıkması ile gerçek bir üne kavuştu. Kan şekerinin düzene girmesine yardımcı olur.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Emniyet bandı kopuk veya eksik olan ürünleri kesinlikle kullanmayınız.

İyot ,Selenium ve Bitkiler içeren TEG

satinal

# 500089
60 kapsül

İyot tiroid hormolarının normal üretimine ve normal tiroid fonksiyonuna katkıda bulunur.

Çinko Vitamin C ve Bakır İçeren Takviye Edici Gıda

satinal

# 500040
60 kapsül

Çinko normal saçın, normal tırnakların ve normal cildin korunmasına katkıda bulunur. Normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur.

Sorularınız için

Haftanın 7 günü
24 saat
Whatsapp'dan
bana ulaşabilirsiniz.
Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz
05333822883