BOYALI VE KURU SAÇLAR İÇİN YUMUŞAK ŞAMPUAN/ Gentle shampoo for colored and dry hair 250 ml

satinal

# 401837
250 ml

Saçları ve saç derisini özenli bir şekilde temizler. Dulavraotu, papatya ve ıhlamur çiçeğinden oluşan kompleks saçların yapısını güçlendirerek saçları restore eder. Amarant ve aloe vera proteinleri saçları nemlendirerek daha sağlam ve parlak bir hale getirir. 

BOYALI VE KURU SAÇLAR İÇİN NEMLENDİRİCİ SAÇ MASKESİ/ Moisturizing mask for colored and dry hair 200 ml tüp

satinal

# 402882

Fosfolipidleri içeren saç maskesi boyalı saçlara üçlü bakım sağlar; besler, nemlendirir ve söz dinlemeyen saçlaro kontrol etmeye yardımcı olur. Aloe vera ve D-pantenol saçları nemlendirir, yüzeylerini düzgünleştirir, esnekliğini arttırarak kırılganlığını azaltır. Portakal kabuğu yağı ve mazi yağı saçlara doğal parlaklık kazandırır, ıhlamur çiçeği ekstresi ise boyalı saçların rengini korur.

 

BOYALI VE KURU SAÇLAR İÇİN LÜKS SAÇ KREMİ Luxury conditioner for colored and dry hair 250 ml

satinal

# 401780
250 ml

Bu ürün grubu, boyalı saçları nemlendiren, besleyen ve kimyasal boyalardan , sıcak şekillendirmelerden, sık sık yıkamalardan ve fazladan güneş ışığına maruz kalmadan dolayı zayıflamış saçların koruyucu tabakasının yapısını restore eden besin maddeleri kompleksi içerir. Krem saçların taranmasını kolaylaştırmaya, kırılganlığını azaltmaya ve parlaklığını yeniden kazanmasına yardımcı olur. Bitki ekstreleri kompleksi saçlarda boya renginin uzun süre boyunca kalıcı olmasına katkıda bulunur, saçları daha sağlam ve parlak bir hale getirir. 

Sorularınız için

Haftanın 7 günü
24 saat
Whatsapp'dan
bana ulaşabilirsiniz.
Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz
05333822883