SAÇ DERİSİ İÇİN ŞAMPUAN / Healthy scalp herbal shampoo 250 ml

satinal

# 401820
250 ml

Sampuanın L-arginin içeren formülasyonu saçları güçlendirerek saç dökülmelerini önler. Sarı kantaron ve eğir ekstreleri antiseptik, ferahlatıcı, canlandırıcı ve güçlendirici etki sağlayarak yağ bezelerinin işlevini normalleştirir ve saçlara doğal parlaklık kazandırır.

Healthy scalp herbal serum/Sağlıklı saç derisi için bitkisel serum 100 ml

satinal

# 402814
100 ml
Bu güçlendirici bitkisel serum, sağlıklı bir saç derisi oluşumuna yardımcı olur. Zengin içerikli serum keğeğin nedenlerini ortadan kaldıemaya yönelik etki sağlamaktadır. Bitki ekstreleri ve doğal yağlar antiseptik ve canlandırıcı bi etki sağlar, kaşınmayı ve pullanmayı ortadan kaldırır, saçları güçlendirir.

Hacim Şampuanı - Endessence

satinal

#409257

İnce saçlar için doğal bitkisel şampuan, doğal bir hacmin korunmasına yardımcı olur. Saçları nazikçe temizler, yağ ve saç şekillendirme ürünlerinin kalıntılarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve aynı zamanda saç şeklinin korunmasına katkıda bulunur. Saçınız yoğunluğu ve hacmi sayesinde harika görünür.

YENİDEN CANLANDIRMA ETKİLİ BİTKİSEL ÖZLÜ SAÇ ŞAMPUANI / Natural revival shampoo 250 ml

satinal

# 401821
250 ml

Özel bileşen keratin hidrolizat saçların büyüme sürecini aktive eder, saçları güçlendirir ve kırılganlığını azaltır. D-pantenol ve inulin saçları nemlendirir ve esnek kılar. PP vitamini, dulavraotu ve zencefil ekstreleri saç folikülerinin çalışmasını normaliza eder ve saç derisindeki mikro-sirkülasyonu hızlandırır. Uçucu yağlar kaşınma ve pullanmayı ortadan kaldırır, saçların parlaklığını artırır. 

 

SAÇ DERİSİ İÇİN LOSYON/ Scalp tonifying lotion 250 ml

satinal

# 401805
250 ml
Çeşitli bitkilerden üretilen bu formül saç derisini canlandırır, güçlendirir, nemlendirir ve size tamamen yenilenmiş bir saç derisi hissi verir.Saç derisi bakımı ürünü. Bu ürünün içeriğinde yer alan uçucu yağlar yatıştırıcı bir etki sağlar, bitki ekstreleri ise aşırı saç derisi pullamasının giderilmesini teşvik eder. Saç köklerinin üzerinde olumlu etkisi olan aktif bileşenler kompleksi saçları daha güçlü ve dayanıklı kılar.

 

 

BOYALI VE KURU SAÇLAR İÇİN YUMUŞAK ŞAMPUAN/ Gentle shampoo for colored and dry hair 250 ml

satinal

# 401837
250 ml

Saçları ve saç derisini özenli bir şekilde temizler. Dulavraotu, papatya ve ıhlamur çiçeğinden oluşan kompleks saçların yapısını güçlendirerek saçları restore eder. Amarant ve aloe vera proteinleri saçları nemlendirerek daha sağlam ve parlak bir hale getirir. 

BOYALI VE KURU SAÇLAR İÇİN NEMLENDİRİCİ SAÇ MASKESİ/ Moisturizing mask for colored and dry hair 200 ml tüp

satinal

# 402882

Fosfolipidleri içeren saç maskesi boyalı saçlara üçlü bakım sağlar; besler, nemlendirir ve söz dinlemeyen saçlaro kontrol etmeye yardımcı olur. Aloe vera ve D-pantenol saçları nemlendirir, yüzeylerini düzgünleştirir, esnekliğini arttırarak kırılganlığını azaltır. Portakal kabuğu yağı ve mazi yağı saçlara doğal parlaklık kazandırır, ıhlamur çiçeği ekstresi ise boyalı saçların rengini korur.

 

BOYALI VE KURU SAÇLAR İÇİN LÜKS SAÇ KREMİ Luxury conditioner for colored and dry hair 250 ml

satinal

# 401780
250 ml

Bu ürün grubu, boyalı saçları nemlendiren, besleyen ve kimyasal boyalardan , sıcak şekillendirmelerden, sık sık yıkamalardan ve fazladan güneş ışığına maruz kalmadan dolayı zayıflamış saçların koruyucu tabakasının yapısını restore eden besin maddeleri kompleksi içerir. Krem saçların taranmasını kolaylaştırmaya, kırılganlığını azaltmaya ve parlaklığını yeniden kazanmasına yardımcı olur. Bitki ekstreleri kompleksi saçlarda boya renginin uzun süre boyunca kalıcı olmasına katkıda bulunur, saçları daha sağlam ve parlak bir hale getirir. 

Sorularınız için

Haftanın 7 günü
24 saat
Whatsapp'dan
bana ulaşabilirsiniz.
Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz
05333822883