Bacak jeli

satinal

#401803

Bu bitkisel kriyojel, ayaklardaki yorgunluğu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Uçucu yağların sakinleştirici etkisi ve anında bacaklara kazandırdığı serinlik hissi, ayak kaslarınızın gevşemesine ve yorgunluk ile kırgınlık hissinin yok olmasına yardımcı olur.

Masaj Balsamı

satinal

# 401806
250 ml

Aromalı balsam rahatsız edici bedensel hislerin hafiflemesine, egzersiz ve ağırlık kaldırma sonrası yorgunluğun giderilmesine yardımcı olur. Zengin bitki ekstreleri kompleksi ile köknar yağı ürüne aromaterapi, ısıtıcı ve canlandırıcı etki kazandırır.

 

ONARIM JELİ/ Repair gel 30 ml

satinal

# 401802
30 ml
Yağlar, propolis ve arı sütünden oluşturulmuş olan formülasyon cildi yatıştırmaya, tahrişi gidermeye, yaraların iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olur.Temiz bitkisel ve uçucu yağların Sibirya arı propolisi, polen ve arı sütü ile etkili birleşimi yatıştırıcı etki sağlayarak güneşe, rüzgara, soğuk havaya ve böceklerin ısırıklarına maruz kalan cildin iyileşmesini teşvik eder. 

 

DUHAAL AZA RAHATLATICI ETKİLİ MASAJ YAĞI/ Relaxing Massage Oil 100 ml

satinal

# 401834
100 ml

Sandal, kakule, sardunya ileokaliptüsün zarif karışımı organizmanızı olumlu etkileyerek gücünüzü toplamanızı teşvik eder, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olur. Cildinize pürüzsüz ve yenilenmiş bir görünüm kazandırır. 

 

DUHAAL AZA ISITICI ETKİLİ MASAJ YAĞI/ Warming Massage Oil 100 ml

satinal

# 401833
100 ml

Isıtıcı yağ ile yapılan masaj vücudu genel olarak olumlu bir şekilde etkinleştirerek kan dolaşımını stimüle eder. Aşırı kas yorgunluğunun giderilmesine yardımcı olur. 

 

DUHAAL AZA CANLANDIRICI ETKİLİ MASAJ YAĞI/ Invigorating Massage Oil 100 ml

satinal

# 401832
100 ml

Sibirya bitkilerinin uçucu yağları ve nanenin canlandırıcı etkili sıcaklığını ve enerjisini keşfet ! Bu yağ ile yapılan masaj kan dolaşımını hızlandırır ve yorgunluğu giderir.

 

Mükemmel Bacaklar İçin Сanlandırıcı Krem

satinal

# 401804
75 ml
Keklik üzümünün eteri yağını içeren doğal tonik krem; Bacaklarda ağırlık hissini gidererek, kalıcı olarak kendinizi konforlu ve hafif hissetmenizi sağlar, yoğun nemlendirir. Kekliküzümü uçucu yağı canlandırıcı etkiye sahiptir, bioflavonoid hesperidin ise cilt mikrokapilerlerini olumlu etkiler. 

UYAN NOMO JEL/ Joint Comfort Natural Relief Cream 100 ml- NEW FORMULA!

satinal


# 402579
100 ml
Eklem ağrılara karşı; Uçucu yağlar, bitki ekstreleri ve doğal indirgeyici maddelerin oluşturduğu zengin karışım. Organik kükürt ve kondroitin cildin metabolik süreçlerini hızlandırır, doğal ekstreler ve yağlar yatıştırıcı bir etki sağlar ve rahatlık hissi kazandırır.

Vitaminlerle Zenginleştirilmiş Duş Jeli ''Arktik Yabanmersini'' 250 ml

satinal

# 402418
250 ml
Cildinizin temizliği, esnekliği ve enerjisi.

Sibirya yabanmersini ekstresi ve değerli uçucu yağlar içeren lüks duş jeli cildi temizleyerek üzerinde orman yemişlerinin hoş aromasını bırakır. Ürünün içeriğindeli aktif bileşenler cildi derinlemesine nemlendirir ve beslenmesine yardımcı olaral esnekliğini ve güzelliğini desteler.

Sibirya SPA koleksiyonu Güçlendirici Duş Jeli "Sibiriya Ginsengi" 250 ml

satinal

# 402416
250 ml

Ginsengin güç veren kokusu sizi gün boyunca yüksek enerjili tutar. Sibirya ginsengi kökü özü cildinizi öyle bir güçlendirir ki içinizden vitamin fışkırır. D-pantenol cildinizi ideal ölçüde nemlendirir, yumuşatır, cildinizin dokusunu ve esnekliğini muhafaza eder. 
Uyarı: Dış kullanım içindir. Gözlere temas etmesinden kaçının. Çocuklar için uygun değildir. Kozmetik ürünlere karşı bir alerji geçmişiniz varsa, kullanmadan önce sağlık danışmanınıza başvurun

  • 1
  • 2

Sorularınız için

Haftanın 7 günü
24 saat
Whatsapp'dan
bana ulaşabilirsiniz.
Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz
05333822883