Hidrofilik Yüz Temizleme Yağı - Experalta Platinum

satinal

# 408368
200 ml
Özenli temizleme: hidrolipid ve pH dengelerini korur. En hassas ciltler için bile idealdir. Düzenli cilt ve makyaj temizleyici yağ, doğal yağlar ve su temelinde formüle edilmiştir. Hoş bir emülasyonu oluşturan bu ürün yağlılık hissi bırakmadan cildinizi mükemmel olarak temizler. Kuru ve hassas ciltler için idealdir. Sülfatlar, parabenler, ftalatlar, mineral yağlar, sentetik boyalar ve kokular ihtiva etmemektedir.PEG (polietilen glikol) içerir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. 

Experalta Platinum Tonik-Softner

satinal

# 408253
200 ml
Hafif dokulu ferahlatıcı ve yumuşatıcı ürün.Cildin anında nemlenmesini ve ışıldamasını sağlayarak başka nemlendirici ürünlerin etkisini arttırır. Gençleştirici etkili tonik softener cilt temizleme ritüelini ideal olarak tamamlar: yatışrırır, yumuşatır, yeniler ve daha sonraki bakıma hazırlayarak krem ve serumun etkinliğini arttırır. 

Experalta Platinum. Sıkılaştırma Etkili Yüz Serumu

satinal

# 404325
10 ml

Sibirya şizandry ekstresi ve arı sütü ile zenginleştirilmiş lüks pürüzsüzleştirici etkili serum cildin yenilenmesini, yüz ovalinin toparlanmasını, yaşlı cildin esnekliğinin ve genel durumunun iyileşmesini teşvik eder. Keçisedefotu, tinder mantar ve yosunlar gibi bitkisel bileşenleri cildin nemlenmesini ve kırışıklıkların giderilmesini teşvik eder, yüzünüze tazelik kazandırır.

YENİLİKÇİ X50 PHOTOGLOW BİLEŞENİ yüz hatlarını belirginleştirir, cilt yoğunluğunun ve kalınlığının artmasını teşvik eder, cildin yüzeyini pürüzsüzleştirir.

 

Experalta Platinum. Hücresel Yenileme Gece Kremi

satinal

# 404323
50 ml

Hacim etkili geliştirilmiş biyo-lifting formülü kırışıklıkların düzgünleştirilmesine yardımcı olur. Sonuç: cilt daha pürüzsüz ve sıkılaşmış, yüz hatları ise daha net görünür. Cildin hızlı yenilenmesini teşvik eden zeytin, shea, susam yağları, yaşlanma karşıtı biyo-peptitler kompleksi, şakayık, amaranth ve Hercai menekşeler ekstreleri içerir. 

Experalta Platinum. Canlandırıcı Etkili Ultra Hafif Yapılı Gündüz Kremi

satinal

# 404320
50 ml

Paha biçilemez biyo-peptitler kompleksi, Gotu Kola ve Sibirya deniz topalağı ekstreleri cildin derinden nemlendirilmesini ve beslenmesini sağlar, yaşlanmış cildin yenilenmesine yardımcı olur. Artık birkaç hafta içinde yüzünüz daha genç görünür : kırışıklıklar düzgünleşir, yüz ovalı daha net, cilt teni ise daha pürüzsüz bir hal alır. 

Experalta Platinum Cosmetellectual Serum

satinal

# 409280
Hyaluronik asidin, değerli yağlar ve kiraz ekstresi ile kombinasyonu: kırışıklıkların anında düzelmesi, pürüzsüz ve ışıldayan bir yüz teni. Yeni formül: Hyaluronik asidin, değerli yağlar ve kiraz ekstresi ile kombinasyonu. Kırışıklıkların anında düzelmesi, pürüzsüz ve ışıldayan bir yüz teni. 

Cosmetellectual cream - Experalta Platinum

satinal

# 406342
50 ml
Yoğun ve çok yönlü etki: cildin genç görünümünün korunması, mükemmel antioksidan koruma, büyük şehirlerin stresine karşı koruma.
KIRIŞIKLIKLARI GIDERIR
Alın üzerindeki ve göz kenarındaki kaz ayaklarının görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.
ZAMANIN HIZLA AKIP GIDEN ETKISINI AZALTIR
Güneş ışınları, stres v.s. gibi cildin görünümünü yaşlandıran etkileri içeriğindeki antioksidanlar sayesinde nötrleştirir ve cildinizin daha genç ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
LÜKS LIFTING ETKISI VE YÜZ HATLARINI BELIRGINLEŞTIRME
Cildinizde kolajen oluşumunu arttırarak cildinizin daha esnek ve pürüzsüz bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur.

 

  • 1
  • 2

Sorularınız için

Haftanın 7 günü
24 saat
Whatsapp'dan
bana ulaşabilirsiniz.
Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz
05333822883
Browse top selling WordPress Themes & Templates on ThemeForest. This list updates every week with the top selling and best WordPress Themes www.bigtheme.net/wordpress/themeforest