Experalta Platinum İce Touch Yüz Maskesi

satinal

Bitki özleri ve hardal yağı içeren bir soğutma etkili maske cildinizi anında uyandırır, yorgunluk izlerini siler, şişliği azaltır . Arnica çiçek özü , kılcal duvarı güçlendirmeye yardımcı olur. Tere çiçekleri özünün yaşlanma karşıtı etkisi vardır, cilt dokusunu iyileştirir. Biyolojik olarak kullanılabilir bakır, magnezyum ve çinko formlarının da sıkılaştırıcı ve yenileyici etkisi vardır.Maskeyi uyguladıktan sonra, cilt elastikiyet kazanır, tazelenir, yüzün ovalli daha belirgin hale gelir.


 Temizlenmiş yüze ve boyuna uygulayın, 10 dakika bekleyin. Bol suyla yıkayın. .
Haftada 2-3 kez uygulayın.

Experalta Platinum Ultra Narin Temizleyici Krem

satinal


#409977

100 ml hacimde yaşlanma karşıtı olarak formülize edilmiş ürün günlük cilt temizliğinizi keyfe dönüştürmek için birebirdir. Temizleyici krem sabun bazlı temizleyicileri kullanamayan hassas ciltler için ultra narin şekilde formüle edilmiştir. İçeriğindeki keten tohumu ve Sibirya Sediri yapı sayesinde cilde ekstra yumuşaklı sağlamaktadır. Diğer yandan Altay reishi mantarı ekstresinde yer alan zengin antioksidan bileşenler sayesinde cildi kurutmadan, besleyerek narin şekilde temizlemektedir. Ciltte kalan kozmetiklerin yıpratıcı etkisi de bu ürün sayesinde nazikçe temizlenmektedir.

Omega 3, 6, 7, 9 yağ asitleri kompleksi içeren yüz kremi

satinal

Omega-3, -6, -7, -9 yağ asitleri kompleksi içeren göz çevresi kremi

satinal

409254

Narin krem, göz çevresini nemlendirir, nemlendirir ve onarır, kırışıklıkları azaltır. Faydalı omega -3, -6, -7, -9 asit kompleksi içeren narin krem yaşlanmanın ilkin belirtileriyle savaşması için oluşturulmuştur. Mikrosirkülasyonu uyarır, kırışıklıkları azaltır, göz altındaki koyu halkaları ortadan kaldırır. Değerli doğal kızılcık, deniz topalakı ve engerekotu tohumu yağlarının eşsiz birleşimi sayesinde yoğun cilt yeniliğini sağlar. Doğal bileşenler ve narin dokusu sayesinde cildinizi temizlemek için sevimli ürününüz olacaktır. Engerekotu,  deniz topalak ve kızılcık tohumu yağlarından elde edilen etkili omega -3, -6, -7 ve -9 asitlerin  kombinasyonu cilde  gerekli  mikro besin maddeleri sağlar. Omega-3 asitleri, cildi erken yaşlanmadan korur, lipid bariyerini yenilemeye ve kolajen yıkımını yavaşlatmaya yardımcı olur. Omega-6 ve omega-7 asitleri rejenerasyonu uyarır ve hücreleri yeniler, cilt kuruluğu  ile savaşır ve esnekliğini geri kazandırır, erken kırışıklıkları önler. Omega-9 asitleri canlandırır, cildi güçlendirir ve yeniler, çevrenin yıkıcı etkisine karşı direncini arttırır. Çoklu doymamış yağ asitlerinin etkisi, tahrişleri yatıştırıp cildi rahatlatmak için keten tohumu ve sütlü olgunluk yulaf özleri ile güçlendirilmiştir. Her cilt tipi için uygundur. En iyi sonuç için, omega asitleri ve "Northern Omega-3" ürün yelpazesi ile kullanın (Essentials by Siberian Health).

PHYTOMEDİCA FAZ 1 CİLT BEYAZLATICI ETKİLİ GÜNDÜZ KREMİ / Phase I Skin Lightening Day Cream

satinal

# 401752
50 ml

Phytomedica – özel cilt problemlerini çözmek için tasarlanmış yüksek kaliteli doğal kozmetik ürün:
- sıra dışı doğal ve güvenli bileşenler;
- KLİNİK olarak kanıtlanmış ürün özelliği;
- Özel cilt problemleri için kaliteli çözüm;

Phytomedica serisinden beyazlatıcı ürünler– pigment problemlerine etkili çözüm ve cilt tonunuz açılması.

Yoğun besleyici krem cildi güneşin ultraviyole ışınlarından koruyarak onun kararmasını önleyen güvenli koruma sağlıyor. Krem yüz rengini düzelterek ve koyu lekeleri solgunlaştırarak cilde etki eder. Makyaj bazı olarak veya bağımsız bakım ürünü gibi kullanımı çok kolay, bu krem cildi koruyan, nemlendiren ve besleyen etkili bitkisel özler içeriyor.
Sülfit, paraben, ftalat, mineral yağlar ve yapay kokular içermez. Canlılar üzerinde test edilmemiştir.

 

Yüz Temizleme Ve Peeling Losyonu

satinal

# 408370
200 ml
Derin temizleme için lüks bir araç: ten rengini iyileştirmeye ve solgun ciltleri onarmaya yardımcı olur. Peeling – derin temizleme için lüks bir araç: solgun cildin yenilenmesine ve ten renginin iyileşmesine yardımcı olur, yağlı ciltlerde parlaklığı kontrol etmenizi sağlar, meyve asitlerinin düşük yüzdesinden dolayı hafif bir peeling etkisine sahiptir. Experalta Platinum serisinin yüksek performanslı ürünü, profesyonel salon kozmetiklerine en iyi bir alternatiftir. Bu ürün soluk cilt, pigment lekeleri, genişlemiş gözenekler, yağlı parlak cilt ve iltihaplanma gibi bir sürü sorunların çözülmesine yardımcı olur. Bu, gençliğinizin uzun süre devam etmesini ve cilt durumunun iyileşmesini teşvik eden ideal bir peeling etkili araçtır. Başka peeling'ler ve scrube'larda da olduğu gibi bu ürün göz çevresindeki ince ve hassas ciltlere uygulanmamalıdır: kılcal damarlara zarar verebilir, cildin geçirgenliğini arttırarak nem kaybına neden olabilir. Bundan dolayı erken kırışıklıkların, göz altlarında şişliklerin ve koyu halkaların oluşma riskleri yükselir. Ayrıca asitli peelingler göz çevresindeki hassas cildi tahriş edebilir. Ölü cilt hücrelerini ortadan kaldırma sürecini normalleştirme ve nemlendirme etkisine sahip olan meyve asitlerini içerdiğinden dolayı bu Peeling kuruluğa ve pullanmaya eğilimli olan ciltler için de kullanılabilir. Sülfatlar, parabenler, ftalatlar, mineral yağlar, sentetik boyalar ve kokular ihtiva etmemektedir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. 

Hidrofilik Yüz Temizleme Yağı - Experalta Platinum

satinal

# 408368
200 ml
Özenli temizleme: hidrolipid ve pH dengelerini korur. En hassas ciltler için bile idealdir. Düzenli cilt ve makyaj temizleyici yağ, doğal yağlar ve su temelinde formüle edilmiştir. Hoş bir emülasyonu oluşturan bu ürün yağlılık hissi bırakmadan cildinizi mükemmel olarak temizler. Kuru ve hassas ciltler için idealdir. Sülfatlar, parabenler, ftalatlar, mineral yağlar, sentetik boyalar ve kokular ihtiva etmemektedir.PEG (polietilen glikol) içerir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. 

Sorularınız için

Haftanın 7 günü
24 saat
Whatsapp'dan
bana ulaşabilirsiniz.
Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz
05333822883