Elif Kurak

1981 Ankara Doğumlu, Evli ve kız çocuğu annesiyim.

1999 yılında yatılı olduğunu bilmeden girdiğim Gülhane Askeri Tıp Akademisi Hemşirelik Yüksek Okulunda hem Tıbbi Eğitim hem de Askeri Eğitim alarak 2003 yılında mezun oldum ve hemen aynı yıl 2003 yılında Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesinde çalışmaya başladım.

2017 Eylül yılında eş durumu nedeniyle Sivas’a tayin oldum ve Sivas Numune Hastanesi Dahiliye Bölümünde hala Hemşirelik Mesleğime devam etmekteyim.

Mayıs 2016 yılında 100-200 lira kazansam diyerek başladığım Network sektörünün içine girdiğimde rüyalarımızda göremeyeceğimiz paraları kazanan insanları görünce Network nedir? Nasıl daha çok kazanılır araştırarak kısa sürede Network sektöründe kocaman bir ekip kurdum.

100-200 lira kazansam diyerek başladığım bu yolculukta; İki kızımın okul taksidini karşılayacak tutarı ve de şirketin bana tahsis ettiği Mercedes A180 aracını kazandım. Sonuçta yaptığım iş benim için yabancı değildi; zaten hemşirelik mesleğinde de yaptığım gibi insanlara sağlıklı kalmak için önerilerde bulunuyordum.

Daha sonra karşıma Siberian Wellness firması çıktı. Firma, kazanç planı ve ürün içeriklerini incelediğimde bana "Evet işte bu" dedirtti.

2008 yılında babamı Kanserden-Kemoterapinin yan etkilerinden kaybettikten sonra alternatif Tıbba büyük ilgi duyup araştırmalar yapmıştım. 

Siberian Wellness ürünleri, hem aldığı belge-sertifikalar hem de ürünlerinin içeriklerinin-fiyatının uygun olup, her bütçeye hitap ediyor olması beni büyüledi ve artık ben bu ürünler ile insanların sağlığına yardım etmeye devam etmeliyim diyerek diğer firmamdaki ekibimi ve arabayı bırakarak bu firmaya geçtim.

Öncelikle çoğu Ürünü kendim denedim ve kullanıp etkilerini görünce evet bu ürünleri şifa arayan başka insanlara da ulaştırmayalım dedim. 

İnsan sağlığını, iyiliğini korumak ve devam ettirmek için etmiş olduğum yemini yerine getirip; sizlerin güvenine layık olmaya çalışıyorum. Sizlerde beni tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederim ve sağlıklı günler dilerim.

Sorularınız için

Haftanın 7 günü
24 saat
Whatsapp'dan
bana ulaşabilirsiniz.
Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz
05333822883